Gocat seksi të Tiranës, si na thotë “Mirëmëngjes” Lali Eri (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:54 07-07-2017 Gocat seksi të Tiranës, si na thotë “Mirëmëngjes” Lali Eri (FOTOT)

Është kthyer në traditë tanimë që kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, të na thotë mirëmëngjes me vajza e djem energjikë që e nisin ditën duke u stërvitur.

“Mirëmëngjes Tir ❤na“, shkruan kryebashkiaku me entuziazëm ndërsa ndan këto foto nga stërvitja.

Vajzat dhe djemtë që shikojmë në foto duken vërtet shumë në formë por dilema jonë është nëse Lali Eri stërvitet bashkë me ta, pasi së fundmi, duhet thënë, ka vënë pak bark.

goc.jpg

goc1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097188949584961
array(1) { ["section"]=> string(67) "gocat-seksi-te-tiranes-si-na-thote-miremengjes-lali-eri-fotot-85333" }