Godasin me sende të forta vëllain e madh, policia arreston 2 të tjerët

Publikuar tek: aktualitet, më 09:12 12-02-2017 Godasin me sende të forta vëllain e madh, policia arreston 2 të tjerët

Dy vëllezër në Divjakë kanë goditur me sende të forta vëllanë e tyre më të madh.

Policia ka arrestuar shtetasit Zabit Kobeci, 25-vjeç, dhe Arjan Kobecin, 32 vjeç, banues në fshatin Feras të Divjakës.

Sipas policisë lokale, arrestimi i tyre u bë pasi në fshatin Feras, në banesë, për motive të dobëta kanë goditur me sende të forta vëllanë e tyre shtetasin L.K, 36 vjeç, banues në fshatin Feras, Divjakë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Dhunë në familje”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qëlloi të dashurën dhe u vetëvra, shkak shtatzënia e Ermirës. Flasin familjarët
Arrestohen në flagrancë me 30 kile drogë 5 trafikantë, zbulohen pikat e shpërndarjes së lëndës narkotike në Tiranë (EMRAT DHE VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010738134384155
array(1) { ["section"]=> string(75) "godasin-me-sende-te-forta-vellain-e-madh-policia-arreston-2-te-tjeret-68478" }