Godet Edi Rama që në pikë të mëngjesit, e ka me opozitën e Bashës apo me LSI-në e Metës?! (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:39 26-03-2017

Thumbues dhe ironik këtë mëngjes të diele kryeministri Edi Rama.

Rama publikon një pjesë nga filmi i animuar për fëmijë “Kush qesh i fundit” dhe dërgon një mesazh, kushedi se në adresë të kujt, përmes “mirmëngjesit “ që në dukje ia dërgon qytetarëve shqiptarë.

“MIRËMËNGJES
dhe ju uroj një të dielë të qetë, me këtë film kalamajsh për të rritur, që po nuk e patë vetë të paktën tregojuani kalamajve”, shkruan Rama duke bërë shumë të aludojnë nëse ky mesazh i atribuohet opozitës nën çadër apo LSI-së me të cilën së fundmi, nuk ka “notuar” në ujëra të qeta.

rama.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010044097900391
array(1) { ["section"]=> string(98) "godet-edi-rama-qe-ne-pike-te-mengjesit-e-ka-me-opoziten-e-bashes-apo-me-lsi-ne-e-metes-video-73156" }