Godet lojtaret e Flamurtarit, arrestohet tifozi (DETAJE)

Publikuar tek: sport, më 14:12 05-03-2018 Godet lojtaret e Flamurtarit, arrestohet tifozi (DETAJE)

Një 46-vjeçar nga Përmeti, është arrestuar pasi akuzohet se ka goditur 2 lojtaret e ekipit të basketbollit të Flamurtarit. I ndaluari është Ardian Çobo, 46 vjeç, banues në Përmet.

Ngjarja ndodhi pas përfundimit të ndeshjes së basketbollit të ekipit të femrave mes Flamurtarit dhe Përmetit. Mësohet se 46-vjeçari është babai i njërës prej lojtareve të Përmetit.

Sakaq, policia bën me dije se Çobo kundërshtoi me forcë punonjësit e sigurisë.

Ndërkohë ende nuk është bërë me dije se çfarë ka ndodhur që e shtyu 46-vjeçarin të bëjë këtë veprim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023720979690552
array(1) { ["section"]=> string(60) "godet-lojtaret-e-flamurtarit-arrestohet-tifozi-detaje-112261" }