Godet me mjete të forta vajzën e tij 25 vjeçare, në pranga babai

Publikuar tek: aktualitet, më 09:11 22-07-2015 Godet me mjete të forta vajzën e tij 25 vjeçare, në pranga babai Foto ilustruese

Hysen Dervishi, 59 vjeç është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka goditur vajzën e tij.

59-vjeçari me baanim në Tiranë, ka goditur me mjete të forta vajzën me inicialet Z.D 25 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në banesë pas një konflikti arsyet e të cilit nuk dihen. Dervishi tashmë do të përballet me drejtësinë dhe do të gjykohet sipas nenit 130/a të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kokainë në “Kinder Surprise’’, shqiptarët tregti droge në Itali
Shkonin në kalçeto, aksidentohen 5 adoleshentë, 2 humbin jetën »
Article Logic
Execution time: 0.01167893409729
array(1) { ["section"]=> string(69) "godet-me-mjete-te-forta-vajzen-e-tij-25-vjecare-ne-pranga-babai-16731" }