Godet me thikë disa herë 35-vjeçarin, policia zbardh ngjarjen dhe arreston në flagrancë autorin (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:04 17-02-2017 Godet me thikë disa herë 35-vjeçarin, policia zbardh ngjarjen dhe arreston në flagrancë autorin (Emri)

Një  ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në në lagjen “Mbrostar Ferko”, ku është  goditur disa herë me thikë në trup një 35-vjeçar, banues në lagjen “Liri” Fier.

Menjëherë pas marjes së informacionit u organizuan shërbimet e policies dhe u bë i mundur identifikimi, kapja dhe arrestimi në flagrancë i autorit të dyshuar, shtetasit:

-Arsen Ferko, 23 vjeç, banues në lagjen “Mbrostar Ferko” Fier.

U sekuestrua në cilësinë e provës materiale thika me të cilën autori goditi shtetasin me iniciale E.B.

Shtetasi i dëmtuar ndodhet në Spitalin Fier nën kujdesin e personelit mjekësor.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale "Vrasje me dashje e mbetur në tentativë" dhe "Prodhimi, mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndalohet kamioni me 1 ton marijuanë në Kakavijë, arratiset shoferi shqiptar
Qarkullonte pa leje drejtimi, të riut i gjendet një dorezë metalike në makinë »
Article Logic
Execution time: 0.020504951477051
array(1) { ["section"]=> string(105) "godet-me-thike-disa-here-35-vjecarin-policia-zbardh-ngjarjen-dhe-arreston-ne-flagrance-autorin-emri-69004" }