Godet me thikë të riun dhe ngujohet në shtëpi, policia rrethon banesën

Publikuar tek: aktualitet, më 17:31 30-04-2017 Godet me thikë të riun dhe ngujohet në shtëpi, policia rrethon banesën

Policia e Korçës ka rrethuar banesën ku raportohet se është ngujuar një person, i cili ka shkaktuar plagosjen e një të riu me thikë.

Personi me probleme mendore ka qëlluar me thikë një djalë të ri dhe është mbyllur në apartamentin në katin e pestë të një pallati. Gjendja shëndetësore e të plagosurit nuk dihet ende.

Sakaq forca të shumta policie kanë rrethuar banesën e autorit dhe po negociojnë për dorëzimin e tij prej disa minutash. Është e paqartë nëse në banesë ka edhe persona të tjerë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekzekutimi i dyfishtë në Sukth, hetimet shtrihen në Vlorë
“Ftesa nga BE brenda vitit”. The Economist: PS-LSI, në pushtet pas zgjedhjeve »
Article Logic
Execution time: 0.011623859405518
array(1) { ["section"]=> string(75) "godet-me-thike-te-riun-dhe-ngujohet-ne-shtepi-policia-rrethon-banesen-76976" }