Godet partia që ka ankimuar zgjedhjet: Burri o flet dhe e mban, ose.... (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:38 02-06-2017 Godet partia që ka ankimuar zgjedhjet: Burri o flet dhe e mban, ose.... (Foto)

Partia Forca Rinia, që pak ditë më parë ankimoi në Kolegjin Zgjedhor çështjen e regjistrimit të partive, që sipas saj janë bërë jashtë afateve të lejuara nga kodi zgjedhor.

Këtë herë në faqen e partisë është postuar një fotomontazh që ironizon paktin Rama-Basha.

Në foto është montuar Rama dhe Basha të qeshur teksa bëjnë një “selfie” përpara çadrës së lirisë.

werwer23r23t3t3th4g.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.41307806968689
array(1) { ["section"]=> string(76) "godet-partia-qe-ka-ankimuar-zgjedhjet-burri-o-flet-dhe-e-mban-ose-foto-81017" }