Godet sërish Kreshnik Spahiu: Popull pa memorje, Basha e fitoi bashkinë me komunistët

Publikuar tek: barometri, më 07:28 07-05-2018 Godet sërish Kreshnik Spahiu: Popull pa memorje, Basha e fitoi bashkinë me komunistët

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi dhe ish-aleati i Lulzim Bashës, Kreshnik Spahiu përmes një statusi në Facebook ironizon përleshjen mes një grupi të rinjsh demokratë dhe disa të moshuarve nostalgjikë të komunizmit.

Spahiu thotë se Basha e fitoi Bashkinë e Tiranës me votat e komunistëve pasi tha 100 mijë euro për të ndjerin Hysni Milloshi.

“POPULL PA MEMORJE

Sa shpejt harruan çunat e varrezave që Basha e fitoi Bashkinë në koalicion me komunistët. 100 mijë € për Hysni Milloshin”, shkruan Spahiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027863025665283
array(1) { ["section"]=> string(90) "godet-serish-kreshnik-spahiu-popull-pa-memorje-basha-e-fitoi-bashkine-me-komunistet-119745" }