Godet të moshuarin me sende të forta dhe e bën për spital, arrestohet 51-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:23 20-01-2017 Godet të moshuarin me sende të forta dhe e bën për spital, arrestohet 51-vjeçari (Emri)

Një 51-vjeçar ka rënë në prangat e policisë Mallakastër pasi akuzohet se ka goditur me sende të forta një të moshuar i cili është dërguar menjëherë në spital.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar:

-Besnik Malkaj, 51 vjeç, banuese në lagjen “5 shkurti” Ballsh, pasi:

Në lagjen “5 Shkurti” Ballsh, për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta shtetasin A.A, 78 vjeç, banues në lagjen “5 Shkurti” Ballsh, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Plagosje e lehtë me dashje”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Si e ke emrin në facebook, qenke shumë e mirë”, zanafilla e masakrës së 26 vjeçarit që u arrestua sot pas 4 vitesh arratisje: Mori 3 jetë të pafajshme
Qëlloi dy herë me armë gjahu 38-vjeçarin, policia shpall në kërkim autorin e ngjarjes në Bulgarec »
Article Logic
Execution time: 0.012670993804932
array(1) { ["section"]=> string(90) "godet-te-moshuarin-me-sende-te-forta-dhe-e-ben-per-spital-arrestohet-51-vjecari-emri-66116" }