Goditet banda e drogës në Athinë, arrestohen dy grekë dhe një femër shqiptare

Publikuar tek: aktualitet, më 13:15 23-01-2018 Goditet banda e drogës në Athinë, arrestohen dy grekë dhe një femër shqiptare ilustruese

Policia e Athinës ka vënë në pranga 3 persona, dy grekë dhe një femër shqiptare, pasi u kapën me një sasi prej rreth 17 kg lënde narkotike e llojit kanabis sativa.

Sipas policisë banda vepronte e organizuar në perëndim të Athinës duke magazinuar dhe shitur lënde narkotike.

Në pranga përfunduan dy grekë, 74 dhe 56 vjeç, si dhe një femër shqiptare 34-vjeçare. Nga kontrolli në banesat e tyre u gjetën edhe pilula narkotike, një sasi e vogël heroine si dhe një armë gjahu.

Policia është vënë në kërkim edhe të personave të tjerë të implikuar në këtë rrjet trafikimi.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013116836547852
array(1) { ["section"]=> string(83) "goditet-banda-e-droges-ne-athine-arrestohen-dy-greke-dhe-nje-femer-shqiptare-107613" }