Goditet banda shqiptare e drogës, trafikonin sasi të mëdha heroine dhe kokaine në Itali, 13 të arrestuar

Publikuar tek: aktualitet, më 09:40 01-02-2017 Goditet banda shqiptare e drogës, trafikonin sasi të mëdha heroine dhe kokaine në Itali, 13 të arrestuar

Policia italiane ka goditur bandën shqiptare të drogës dhe ka vënë në pranga 13 persona.

Bëhet me dije se organizata kriminale trafikonte sasi të mëdha heroine dhe kokaine drejt Italisë dhe se drejtuesi i kësaj organizate ishte shqiptar i cili jeton jashtë Italisë.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti i të arrestuarve, por sipas mediave italiane oganizate vepronte prej 10 vitesh dhe bazën e kishte në Pulias të Italisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Benz’-i del nga rruga dhe përplas 2 të mitura, arrestohet shoferi 24-vjeçar (Emri)
Përplasi për vdekje 62 vjeçarin me motoçikletë, arrestohet i riu (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.010768890380859
array(1) { ["section"]=> string(108) "goditet-banda-shqiptare-e-droges-trafikonin-sasi-te-medha-heroine-dhe-kokaine-ne-itali-13-te-arrestuar-67322" }