Goditet grupi i trafikantëve në Athinë, arrestohen 6 shqiptarë dhe një grek (SI PËRFITUAN 180 MIJË EURO NGA DROGA)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:40 12-07-2019 Goditet grupi i trafikantëve në Athinë, arrestohen 6 shqiptarë dhe një grek (SI PËRFITUAN 180 MIJË EURO NGA DROGA) Foto ilustruese

Goditet një grup trafikantësh droge në Athinë të Greqisë.

Mësohet se autoritetet e shtetit fqinj kanë arrestuar 5 shqiptarë dhe një 37-vjeçar grek, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije.

Po ashtu janë sekuestruar 84 kilogram kanabis, një automjet, një shumë të madhe parash dhe 6 telefona.

Mediat e shtetit fqinj raportojnë se grupi i shqiptarëve kanë përfituar 180 mijë euro nga trafiku i drogës.

Ata trafikonin drogë nga Shqipëria me destinacion Greqinë.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021218061447144
array(1) { ["section"]=> string(118) "goditet-grupi-i-trafikanteve-ne-athine-arrestohen-6-shqiptare-dhe-nje-grek-si-perfituan-180-mije-euro-nga-droga-172004" }