Goditet me grusht dhe dëmtohet rëndë në kokë, i moshuari në Gjirokastër dërgohet menjëherë te Trauma (NGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:48 21-11-2019 Goditet me grusht dhe dëmtohet rëndë në kokë, i moshuari në Gjirokastër dërgohet menjëherë te Trauma (NGJARJA) Drejtoria e Policisë së Gjirokastrës

Një sherr për motive banale i rrezikon jetën një të moshuari në Gjirokastër.

68-vjeçari XH.H. është goditur me grusht nga 39-vjeçari E.B. për motive të dobëta. I moshuari ka rënë në tokë dhe ka dëmtuar kokën. Por, goditja duket se ka qenë e rrezikshme, pasi XH.H. ka shfaqur komplikacione shëndetësore dhe për këtë arsye është dërguar menjëherë në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Ndërkohë, 39-vjeçari E.B. është larguar nga vendngjarja dhe më pas është ndaluar për t'u dërguar më vonë në ambjentet e Drejtorisë së Policisë së Gjirokastrës.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075399875640869
array(1) { ["section"]=> string(114) "goditet-me-grusht-dhe-demtohet-rende-ne-koke-i-moshuari-ne-gjirokaster-dergohet-menjehere-te-trauma-ngjarja-186713" }