Goditet me grusht një infermier në QSUT

Publikuar tek: aktualitet, më 09:23 05-06-2017 Goditet me grusht një infermier në QSUT ilustruese

Një infermier është lënduar në urgjencën e Qendrës Spitalore Universitare në Tiranë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme dhe në pranga ra Bujar Çokaj, 45 vjeç, banues në Tiranë.

Mësohet se në Urgjencën e Q.S.U.T, për shkak të detyrës, ka sharë, ofenduar dhe goditur me grusht, infermierin R. K., 25 vjeç, banues në Tiranë.  Policia vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërtonin pa leje, procedohen 5 fqinjët
Informohuni se si do jetë moti sot »
Article Logic
Execution time: 0.010621070861816
array(1) { ["section"]=> string(45) "goditet-me-grusht-nje-infermier-ne-qsut-81259" }