Goditet nga 30 mijë volt dhe bie nga 30 metra, mbijeton (Video)

Publikuar tek: bota, më 23:33 02-03-2017 Goditet nga 30 mijë volt dhe bie nga 30 metra, mbijeton (Video)

Një djalë i ri ka tentuar t’i japë fund jetës në mënyrë makabre por duket se nuk ia ka dalë.

Ngjarja besohet të ketë ndodhur në Brazil, ku djali që shihet në video ishte ngjitur në një shtyllë të tensionit të lartë.

Pasi goditet nga mbi 30,000 volt, ai bie drejt e në tokë nga rreth 30 metra lartësi. Pjesa tjetër e videos e tregon atë të ketë pësuar disa djegie në trup, ndërsa sipas dëshmisë së banorëve i riu i mbijetoi si rrymës elektrike edhe rënies. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia nuk kursen as njerëzit e pushtetshëm, heton për korrupsion babain e ish-kryemnistrit Matteo Renzi
Gjendet bombë e Luftës së Dytë Botërore e pashpëthyer gjatë gërmimeve, evakuohen menjëherë banorët e zonës (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0092978477478027
array(1) { ["section"]=> string(66) "goditet-nga-30-mije-volt-dhe-bie-nga-30-metra-mbijeton-video-70571" }