Goditi me çekiç në kokë shitësen e dyqanit, arrestohet i riu me probleme mendore në Elbasan (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:44 18-09-2019 Goditi me çekiç në kokë shitësen e dyqanit, arrestohet i riu me probleme mendore në Elbasan (EMRAT)

Është arrestuar personi që tentoi të vjedhë mbrëmjen e sotme dyqanin në Elbasan.

Mësohet se autori,  i cili goditi me çekiç në kokë shitësen Anxhelina Panxhi është Alert Carroshi.

Sipas policisë, autori vuante nga probleme  mendore dhe u largua menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Ndërkohë 30 vjeçarja është dërguar në spital dhe ndodhet në trajtimin e mjekëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021575927734375
array(1) { ["section"]=> string(103) "goditi-me-cekic-ne-koke-shitesen-e-dyqanit-arrestohet-i-riu-me-probleme-mendore-ne-elbasan-emrat-178943" }