Goditi me thikë 60-vjeçarin dhe nipin e tij në një lokal në Kavajë, arrestohet autori (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:32 21-09-2020 Goditi me thikë 60-vjeçarin dhe nipin e tij në një lokal në Kavajë, arrestohet autori (EMRI)

Riza Aliu, autori i dyshuar i ngjarjes së rëndë që ndodhi katër ditë më parë në Kavajë, është arrestuar.

Ai qëlloi pa mëshirë dhe plagosi me thikë 60-vjeçarin Besnik Çelmeta dhe nipin e tij në një lokal në Kavajë.

Burime për mediat bëjnë me dije se Aliu është arrestuar mbrëmjen e sotme në Durrës, por pritet konfirmimi zyrtar nga policia.

Ishte nipi i Çelmetës ai që denoncoi me video ngjarjen e rëndë që kishin filmuar kamerat e sigurisë.   

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013143062591553
array(1) { ["section"]=> string(96) "goditi-me-thike-60-vjecarin-dhe-nipin-e-tij-ne-nje-lokal-ne-kavaje-arrestohet-autori-emri-221181" }