Goditi me thikë për motive banale, arrestohet 57-vjeçari në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:57 18-08-2019 Goditi me thikë për motive banale, arrestohet 57-vjeçari në Vlorë Foto ilustruese

Një 57-vjeçar u arrestua ditën e djeshme pasi goditi me thikë një person për motive të dobëta.

Shtetasi P.Q. (nga fshati Mekat i Vlorës) u konfliktua me shtetasin tjetër M.B, 56-vjeç (banor në Gjirokastër).

Ndërkohë, pjesë e sherrit ka qenë dhe dy persona të tjerë, të cilët do të procedohen në gjendje të lirë nga policia. Ata janë J.B., 31-vjeç dhe J.Q. 28-vjeç.


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096800327301025
array(1) { ["section"]=> string(71) "goditi-me-thike-per-motive-banale-arrestohet-57-vjecari-ne-vlore-175707" }