Goditje e fortë për aktoren e famshme, ja çfarë i kanë bërë njerëzit më besnikë

Publikuar tek: bota, më 13:33 05-10-2016 Goditje e fortë për aktoren e famshme, ja çfarë i kanë bërë njerëzit më besnikë

Aktorja e famshme italiane ka marrë një goditje të fortë nga njerëzit e saj më besnikë.

Bëhet fjalë për italianen 93-vjeçare Valentina Cortese së cilës njerëzit që supozohet të ishin më besnikët për të i kanë shqyer kasafortën dhe i kanë vjedhur bizhuteri të cilat kapin vlerën e miliona eurove.

“Kjo ka qenë goditja më e fortë për mua” mësohet të ketë thënë Cortese.

Por ajo që e ka tronditur më shumë aktoren ka qenë pikërisht koha e cila ka kaluar me këta njerëz ‘besnikë’.

Ajo tregon se një prej njerëzve të saj kujdesej për të prej 30 vitesh dhe tjetri i cili mbante turnin e natës kishte 15 vite.

Bëhet me dije se bizhuteritë e saj nuk kishin vetëm vlerë të madhe monetare, por edhe historike.

Sipas aktores vjedhje të kësaj kategorie mund të ndodhin vetëm nga njerëz mjaft të afërt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025386095046997
array(1) { ["section"]=> string(84) "goditje-e-forte-per-aktoren-e-famshme-ja-cfare-i-kane-bere-njerezit-me-besnike-55155" }