Goditje në minutat e fundit, Kukësi prezanton dy blerjet e reja

Publikuar tek: sport, më 18:16 01-02-2018 Goditje në minutat e fundit, Kukësi prezanton dy blerjet e reja

Kukësi është një nga ekipet që është treguar më shumë aktiv në këtë merkato dimri.

Kampionët, pas vendosjes në krye të pankinës austriakun Pacult kanë bërë edhe disa përforcime me disa lojtarë të rinj.

Ditën e djeshme në orët e fundit të merkatos Kukësi ka firmosur me dy futbollistë, Lavdërim Ebipi dhe Amido Balde.

Të dy lojtarët janë prezantuar diën e sotme nga drejori sportiv Nderim Nexhipi.

Besohet se me këto dy përforcime Kukësi do të jetë i gatshëm të luftojë si për titullin kampion edhe Kupën e Shqipërisë në ndeshjet e mbetura deri në fund. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024679899215698
array(1) { ["section"]=> string(69) "goditje-ne-minutat-e-fundit-kukesi-prezanton-dy-blerjet-e-reja-108766" }