Goglat vendosin, Skënderbeu dhe Shkëndija mësojnë kundërshtarët e turit të tretë

Publikuar tek: sport, më 13:25 14-07-2017 Goglat vendosin, Skënderbeu dhe Shkëndija mësojnë kundërshtarët e turit të tretë

Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për turin e tretë eliminator të Europa League.

Skënderbeu ka një mundësi të artë për t'u kualifikuar në këtë tur, duke qenë se barazimi 1-1 në Kazakistan kundër Kairat Almatit i favorizon së tepërmi për ndeshjen e kthimit që luhet të enjten.

Në këtë mënyrë goglat vendosën që korçarët të përballen me fituesen e çiftit Shamrock Rovers - Mlada Boleslav , nëse do të arrijnë të kualifikohen kundër Kairatit. Ndërsa kuqezinjtë e Shkëndijës së Tetovës, në rast se kalojnë ekipin e Helsinkit do të përballen me fituesen e çiftit Norrkoping - Trakai.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.008134126663208
array(1) { ["section"]=> string(85) "goglat-vendosin-skenderbeu-dhe-shkendija-mesojne-kundershtaret-e-turit-te-trete-86140" }