Gol dhe autogol, Interi sërish në krizë

Publikuar tek: sport, më 00:16 18-02-2018 Gol dhe autogol, Interi sërish në krizë

Genoa ka befasuar Interin duke e mposhtur në kuadër të javës së 25-të të Serie A me shifrat 2-0. 

Në stadiumin ‘Luigi Ferraris’, Genoa ka mposhtur Interin lehtësisht me një autogol dhe një gol të shënuar.

Ishte Ranocchia i cili fillimisht me anë të një autogoli i dha epërsinë Genoas në fund të pjesës së parë. Ndërsa Pandev në minutën e 59, shënoi golin e dytë për vendasit. Kjo është humbja e tretë për Interin këtë sezon, duke u renditur në vendin e katërt me 48 pikë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.020048141479492
array(1) { ["section"]=> string(45) "gol-dhe-autogol-interi-serish-ne-krize-110617" }