Gol! Spanja thyen Shqipërinë brenda 10 minutave

Publikuar tek: bota, më 20:08 06-10-2017 Gol! Spanja thyen Shqipërinë brenda 10 minutave

Është shënuar goli i parë në ndeshjen e Spanjë Shqipëri.

Janë pikërisht vendasit që kanë përfituar një hutim në zonë nga mbrojtësat kuq e zi dhe Rodriguez ka kaluar në avantazh ibrikët.

Goli i parë u shënua në minutën e 16-të, pas disa akosioneve të rrezikshme që kishte realizuar kombëtarja jonë.

Ndërsa goli i dytë u shënua në minutën e 23-të. 

Spanjollët kanë trefishuar rezultatin në minutën e 26-të nga Alkantara.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merkel në “telashe”, fillon negociatat për formimin e qeverisë
Kjo fushë e mbushur me gjahtarë duket si ferr në Google, të gjithë i la “pa” mend »
Article Logic
Execution time: 0.01139497756958
array(1) { ["section"]=> string(52) "gol-spanja-thyen-shqiperine-brenda-10-minutave-94995" }