Gold Ag konfirmon lajmin, së shpejti baba për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:54 26-09-2020 Gold Ag konfirmon lajmin, së shpejti baba për herë të parë

Këngëtari kosovar Arian Agushi vetëm pak kohë më parë kurorëzoi dashurinë në martesë me Ermira Shkodrën.

Fotot nga dasma dolën shumë vonë, ndaj edhe Ermirën nuse e pamë me shumë vonesë, pasi këngëtari po e mbante ‘sekret’.

Mirëpo, prej disa javësh po qarkullon lajmi se këngëtari dhe bashkëshortja e tij janë në pritje të fëmijës së parë.

Këtë lajm e ka konfirmuar edhe vetë këngëtari në një intervistë për ‘prive’, i cili është shprehur se për dy muaj do të bëhet baba për herë të parë.

Ndër të tjera ai nuk ka preferuar të tregoj gjiinië e bebes, ndërsa ka thënë që e rëndësishme është që të jetë i shëndetshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010987043380737
array(1) { ["section"]=> string(64) "gold-ag-konfirmon-lajmin-se-shpejti-baba-per-here-te-pare-221747" }