Gold Ag për lidhjen me Greta Koçin: Nëse e mohon, po ju gënjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:09 29-04-2016

Reperi Kosovar Gold Ag, ka folur për raportet e tij me këngëtaren Greta Koçi.

Ai ka thënë se mes tyre ka ekzistuar një lidhje,  por tashmë ajo ka marrë fund, transmeton “Magazina”.

Këtë komunikim, reperi i bëri gjatë realizimit të emsionit “n’Kosovë Show”  ku e ftuar ishte Greta.

Në fakt duket se e tëra ishte vetëm ironizim i gjithë atyre lajmeve që janë dhënë se gjoja Goldi dhe Greta kanë krijuar lidhje derisa patën realizuar një këngë së bashku.

Emisioni i plotë që shfaqet këtë të diel i sqaron të gjitha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046784162521362
array(1) { ["section"]=> string(66) "gold-ag-per-lidhjen-me-greta-kocin-nese-e-mohon-po-ju-genjen-39059" }