“Golf”-i përfundon në sallonin e shtëpisë dhe shpërthen në flakë, 4 të plagosur rëndë

Publikuar tek: bota, më 15:38 03-09-2017 “Golf”-i përfundon në sallonin e shtëpisë dhe shpërthen në flakë, 4 të plagosur rëndë

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në York të Anglisë, ku një makinë Volkwagen Golf ka çarë murin dhe ka përfunduar brenda një banese, si pasojë e shpejtësisë së madhe.

Ngjarja ka ndodhur në veri të qytetit ku makina, siç duket edhe në foto, ka rrëzuar murin duke hyrë në sallonin e banesës ku më pas ka shpërthyer në flakë.

4 persona janë plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë, pasi ndohej në sallon në momentin e aksidentit. Ai është dërguar në spital me plagë të rënda.

Policia ka arrestuar shoferin e makinës. /Newsbomb.al

fggh4u5656jk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Theresa May reagon ashpër ndaj testit të fundit bërthamor të Koresë së Veriut: Nuk do tolerojmë
Gruaja raciste u “turret” myslimanëve nga makina në mes të rrugës, por atyre u “soset” durimi »
Article Logic
Execution time: 0.011525869369507
array(1) { ["section"]=> string(88) "golf-i-perfundon-ne-sallonin-e-shtepise-dhe-shperthen-ne-flake-4-te-plagosur-rende-91023" }