Goli i Hungarisë shton shanset e Shqipërisë. Shikoni si e përjetojnë djemtë e Kombëtares (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 17:43 22-06-2016 Goli i Hungarisë shton shanset e Shqipërisë. Shikoni si e përjetojnë djemtë e Kombëtares (FOTO)

Po gëzohemi pafund të gjithë për golin e Hungarisë ndaj Portugalisë, sepse kështu shtohen shanset e Kombëtares Shqiptare për t’u kualifikuar te 1/8. Megjithatë duhet të presim ndeshjen e darkës Itali-Irlandë.

Po a jeni kuriozë të shikoni se si e përjetuan djemtë e kombëtares?

Ata janë në Perros Guirec ku po ndjekin plot ankth rezultatet dhe kjo foto e tregon më së miri, publikuar nga gazetari Endi Tufa.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021146059036255
array(1) { ["section"]=> string(98) "goli-i-hungarise-shton-shanset-e-shqiperise-shikoni-si-e-perjetojne-djemte-e-kombetares-foto-44294" }