Google “Street” kap disa figura të frikshme në dritaret e hotelit (Foto)

Publikuar tek: bota, më 17:33 14-02-2016 Google “Street” kap disa figura të frikshme në dritaret e hotelit (Foto)

Makina e Google, e cila shëtit thuajse të gjitha rrugët e botës për të kapur pamjet nga rrugët, e që shpesh fotografon situata nga më të çuditshmet, këtë herë duket se ka për qëllim të frikësojë përdoruesit.

Në katin e dytë të një hoteli në Liverpul të Britanisë së Madhe, kamera e Google ka arritur të kapë disa figura që ngjajnë me fantazma të frikshme. Te njëra dritare duket një fytyrë që duket se ka dalë nga filmat horror ndërsa në dritaren tjetër një “fantazëm” qëndron në këmbë e veshur me kostum.

Një prej ekspertëve paranormal tha se kjo nuk është diçka jashtë normales, “The Stuart Hotel” është në listën e 150 objekteve ku janë regjistruar aktivitete të mbinatyrshme.

HOTELNEW_2689581a.jpg

liverpool-m_2689575a.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01272988319397
array(1) { ["section"]=> string(74) "google-street-kap-disa-figura-te-frikshme-ne-dritaret-e-hotelit-foto-32555" }