GOOOOL! Muzaka kalon në avantazh Skënderbeun

Publikuar tek: sport, më 19:50 14-09-2017 GOOOOL! Muzaka kalon në avantazh Skënderbeun

Skuadra shqiptare e Skënderbeut sapo ka kaluar në avantazh në përballjen që është duke u zhvilluar në “Olipicky” përballë Dinamos së Kievit.

Kundër pritshmërive korçarët janë duke zhvilluar një ndeshje me një nivel tejet të lartë.

Muzaka arriti të shënonte falë një kundërsulmi që nisi nga këmbët e Xhejmes dhe mori një asist nga Ali Soue.

Dinamo e Kievit është shumë larg emrit të saj si skuadër kryesore e grupit dhe me shanset më të mëdha për të kaluar fazën e grupeve. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093700885772705
array(1) { ["section"]=> string(49) "gooool-muzaka-kalon-ne-avantazh-skenderbeun-92363" }