'Goxha ëndërr Profesori', Balla ironizon Spahon: Kur të zgjohesh bashkë me Lulin...

Publikuar tek: aktualitet, më 10:23 05-01-2019 'Goxha ëndërr Profesori', Balla ironizon Spahon: Kur të zgjohesh bashkë me Lulin...

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka ironizuar thirrjen e demokratit Edmond Spaho, i cili iu bëri thirrje qytetarëve t’i bashkohen protestës së studentëve më 7 janar.

Sipas Ballës, kjo thirrje përkthehet që të gjithë studentët t’i bashkohen PD-së për të mundur Ramën.


“Kjo përkthehet të gjithë studentët duhet t’i bashkohen PD për të mundur Ramën! E paska nisur vitin me goxha ëndërr Profesori. Gëzuar Koleg dhe kur të zgjohesh bashkë me Lulin shihemi në Kuvend”, shkruan Balla.

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Babë e bijë të përqafuar, Meta publikon FOTON me Erën
Ishte në rrugë në temperatura nën zero, Bashkia e Tiranës sistemon Abazin në qendrën e re sociale »
Article Logic
Execution time: 0.01145601272583
array(1) { ["section"]=> string(83) "goxha-enderr-profesori-balla-ironizon-spahon-kur-te-zgjohesh-bashke-me-lulin-147584" }