Grabiten 100 milion lekë në një banesë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:30 03-05-2017 Grabiten 100 milion lekë në një banesë

Një shumë e madhe parash, prej rreth 100 milion lekësh është grabitur nga një banesë dy ditë më parë.

Supergrabitja ka ndodhur gjatë orëve të natës në një banesë në Memaliaj, në pronësi të 40-vjeçarit me inicialet A.K.

Policia bën me dije se jaën grabitur 55 milionë lekë të vjetra dhe 35 mijë euro, në tolat rreth 100 milion lekë. Policia vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta masive e PD-së në zgjedhjet e Kavajës, zbulohet plani i masave të Policisë
Befason studimi, ja pse smartphonët po na "marrin" jetën »
Article Logic
Execution time: 0.009739875793457
array(1) { ["section"]=> string(44) "grabiten-100-milion-leke-ne-nje-banese-77338" }