Grabitën bizhuteritë me vlerë 8 milion lekë në një argjendari në Tiranë, gjykata lë në burg dy vëllezërit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:07 04-12-2020 Grabitën bizhuteritë me vlerë 8 milion lekë në një argjendari në Tiranë, gjykata lë në burg dy vëllezërit

Dy vëllezërit që grabitën bizhuteri me vlerë 8 milion lekë në një argjendari në kryeqytet janë lënë në burg.

Në kuadër të operacionit "Brothers", policia arrestoi Arlind dhe Arvid Spahija për vjedhjen e florinjve.

Gjatë seancës gjyqësore që u zhvillua ditën e sotme, u vendos që të lihen në burg.

Tashmë ata përballen me akuzën e grabitjes në një argjendari.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ky shtet evropian heq Shqipërinë dhe Kosovën nga lista e rrezikshmërisë për Covid-19, tashmë mund të lëvizni lirshëm
Kiço Londo lirohet nga detyra e drejtorit të Teatrit Eksperimental, e zëvendëson regjisori Altin Basha »
Article Logic
Execution time: 0.01108717918396
array(1) { ["section"]=> string(111) "grabiten-bizhuterite-me-vlere-8-milion-leke-ne-nje-argjendari-ne-tirane-gjykata-le-ne-burg-dy-vellezerit-230160" }