Grabiten dy lokale në Memaliaj, në kërkim “skifterat”

Publikuar tek: aktualitet, më 08:31 10-03-2017 Grabiten dy lokale në Memaliaj, në kërkim “skifterat”

Dy lokale kanë rënë pre e grabitjeve në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, në lokalet që janë në pronësi të Muharrem Merdanit dhe Qazim Velajt.

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për zbardhjen e identitetit të autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet udhëzimi: Hyjnë në fuqi tarifat për patentat: Ja sa do paguani
Kapet me pistoletë gjermane në makinë, pranga 39-vjeçarit nga Vau Dejës (EMRI+FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010740995407104
array(1) { ["section"]=> string(56) "grabiten-dy-lokale-ne-memaliaj-ne-kerkim-skifterat-71403" }