Grabitet argjendaria në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:45 09-02-2017 Grabitet argjendaria në Sarandë ilustruese

Pasditen e sotme është grabitur një argjendari në Sarandë. 34 vjeçari Nikolin Beka ka shqyer portën e dyqanit me levë, ka vjedhur disa bizhuteri dhe është larguar nga vendngjarja. Policia është vënë në ndjekje të autorit dhe ka bërë të mundur arrestimin e tij.

Njoftimi i policisë:

Vjedh disa bizhuteri në një dyqan argjendarie !

Policia e Sarandës ndjek autorin dhe bën të mundur kapjen e tij !

Rreth orës 16:30, në lagjen nr.1 Sarandë pranë qendrës së qytetit, një shtetas ka shqyer portën e një dyqani argjendarie me levë, ka vjedhur disa bizhuteri dhe më pas është larguar me një automjet tip Benz.

Dyqani i argjendarisë me pronar shtetasin M.P., nuk ka patur persona brenda pasi ishte mbyllur për pushimin e drekës.

Menjëherë, Policia i është vënë në ndjekje autorit dhe ka bërë të mundur kapjen e tij (në tentativë për të ikur), si dhe arrestimin e shtetasit: - Nikolin Beka, 34 vjeç, banues në Sarandë.

Po punohet për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncimi: Noteri i vjedh 68 mijë euro klientit dhe zhduket (VIDEO)
Ja pse të gjitha grabitjet e mëdha kanë ndodhur ditën e enjte »
Article Logic
Execution time: 0.011079072952271
array(1) { ["section"]=> string(37) "grabitet-argjendaria-ne-sarande-68265" }