Grabitet gjatë natës një banesë në Gjirokastër, autorët i marrin paratë të moshuarave dhe ia mbathin

Publikuar tek: aktualitet, më 09:06 21-12-2019 Grabitet gjatë natës një banesë në Gjirokastër, autorët i marrin paratë të moshuarave dhe ia mbathin

Banesa e një personi në fshatin Terihat të Dropullit është grabitur gjatë natës.

Mësohet se ersona ende të paidentifikuar, kanë hyrë në banesë rreth orës 03:30, duke marrë prej aty një sasi parash.

Sakaq, ata janë larguar dhe policia po punon për identifikimin e kapjen e tyre.

Informacion Paraprak i Policisë:

Rreth orës 03:30, në fshatin Terihat, Bashkia Dropull, persona ende të paidentifikuar, kanë hyrë në banesën e shtetasit V.B., ku ndodheshin dy të moshuara dhe kanë marrë një sasi parash dhe janë larguar.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor, ku vijojnë veprimet për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me shpejtësi deri në 172 km/h, Policia Rrugore kap 11 shoferë gjatë natës në aksin Tiranë-Durrës (VIDEO)
Vuçiç, Zaev dhe Djukanoviç vizitë në Durrës, Rama i tregon zonat e dëmtuara nga tërmeti »
Article Logic
Execution time: 0.010987043380737
array(1) { ["section"]=> string(106) "grabitet-gjate-nates-nje-banese-ne-gjirokaster-autoret-i-marrin-parate-te-moshuarave-dhe-ia-mbathin-189996" }