Grabitet karburanti si nëpër filma në Berat, 3 persona me armë dhe maska marrin paratë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:00 19-07-2017 Grabitet karburanti si nëpër filma në Berat, 3 persona me armë dhe maska marrin paratë

Ditën e somte është grabitur një karburant në Berat nga 3 persona të armatosur, në fshatin Poshnjë.

Mësohet se punonjësit të karburantit i kanë vjedhur rreth 270.000 lekë 3 persona të armatosur e të maskuar.

Policia bën me dije se karburanti ishte në pronësi të A.M në fshatin Poshnjë.

Bëhet me dije se policia ka sekuestruar pamjet filmike të kamerave të sigurisë dhe po vijon hetimet e mëtejshme për zbardhjen e ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093739032745361
array(1) { ["section"]=> string(91) "grabitet-karburanti-si-neper-filma-ne-berat-3-persona-me-arme-dhe-maska-marrin-parate-86645" }