Grabitet Kisha e Shën Kollit në Lezhë, dëmtohen ikonat e shenjëtorëve

Publikuar tek: aktualitet, më 08:29 24-09-2015 Grabitet Kisha e Shën Kollit në Lezhë, dëmtohen ikonat e shenjëtorëve

Grabitet Kisha e Shën Kollit në Lezhë.

Grabitësit kanë hyrë në ambjentet e Kishës gjatë natës dhe kanë dëmtuar një pjesë të ikonave të shenjtorëve. Ende nuk dihen autorët ndërsa mësohet se kanë vjedhur ikona me vlerë.

Ndërkaq, policia është njoftuar menjëherë dhe po punon mbi zbardhjen e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përgjimet/ ‘’Nga ndryshon FCB me Twitter? A më ke bërë ‘’Friend’’?’’, shoferi i drejtorit në Elbasan diplomohet me përgjigjet
Rregullorja e re e Tahirit për policët: Kujdes në ‘’Facebook’’, mos ngacmoni femra! »
Article Logic
Execution time: 0.01203179359436
array(1) { ["section"]=> string(74) "grabitet-kisha-e-shen-kollit-ne-lezhe-demtohen-ikonat-e-shenjetoreve-21530" }