Grabitet me armë banka e nivelit të dytë në Tiranë, panik te Hipoteka

Publikuar tek: aktualitet, më 14:22 15-01-2018 Grabitet me armë banka e nivelit të dytë në Tiranë, panik te Hipoteka

Grabitet me armë zjarri një bankë e nivelit të dytë në Tiranë, te Hipoteka.

Filiali i Bankës ndodhet brenda ambienteve të hipotekës. Autorët kanë qënë të maskuar dhe me një makinë tip ”BMW” X5 ngjyrë gri. Grabitja ka ndodhur në një sportel që mbledh paratë e shërbimeve të treta, dhe ende nuk dihet shuma që është grabitur. 

Dëshmitarët okularë bëjnë me dije se grabitësit të maskuar dhe nën kërcënimin e armës i kanë rrëmbyer kasieres shumën e parave.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka filluar hetimet. Newsbomb.al do ju mbajë të informuar për zhvillimet e reja. 

Vijon...

26856299_10215107113137517_290425599_n.jpg

26804034_10215107216820109_1450997573_n_copy.jpg

26856040_10215107216900111_117067562_n.jpg

26913368_10215107216860110_435323836_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « AKSIDENT I FRIKSHËM: Makina kthehet përmbys, ç’ndodhi me shoferin
Vdekja e 7-vjeçare nga gripi toksik, reagon Ministria e Shëndetësisë: Këto janë gjestet që ju mbrojnë »
Article Logic
Execution time: 0.010140895843506
array(1) { ["section"]=> string(75) "grabitet-me-arme-banka-e-nivelit-te-dyte-ne-tirane-panik-te-hipoteka-106623" }