Grabitet me armë kazinoja në Tiranë, në kërkim autorët

Publikuar tek: aktualitet, më 17:29 24-05-2015 Grabitet me armë kazinoja në Tiranë, në kërkim autorët

Një kazino është grabitur me armë para 20 minutash nga disa persona te Shkolla e Bashkuar në Tiranë.

Autorët e grabitjes kanë marrë nën kërcënimin e armëve xhiron ditore të kazinos. Ende nuk dihet se sa persona e kanë kryer grabitjen dhe shuma e parave të grabitura. Njëri prej autorëve, rreth 20 vjeç, ka qëlluar në ajër në momentin e grabitjes. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vodhën 4500 lekë nga një lokal në Krujë, arrestohen dy të rinjtë
Elhaida Dani e para në televotimet e Italisë dhe Zvicrës, e dyta në Greqi »
Article Logic
Execution time: 0.011274099349976
array(1) { ["section"]=> string(59) "grabitet-me-arme-kazinoja-ne-tirane-ne-kerkim-autoret-11877" }