Grabitet me armë zjarri një farmaci në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:16 10-01-2017 Grabitet me armë zjarri një farmaci në Tiranë Foto ilustruese

Një 20-vjeçar ka hyrë në ambientet e një farmacie në Tiranë dhe ka arritur të marrë nën kërcënimin e armës xhiron ditore. Ngjarja ka ndodhru pak minuta më parë.

Mësohet se i riu ka kërcënuar me armë punonjësen e farmacisë në rrugën “Siri Kodra” dhe ka arritur të marrë xhiron ditore prej 8 mijë lekësh.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendgjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe arrestimin e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Corriere.it: 100 vjet pas arkitektit të parë Italian të Tiranës Brasini, një tjetër Italian merr në dorë qytetin
Gjobat e makinave mund t’i paguani online, ja procedurat dhe dokumentat që ju duhen »
Article Logic
Execution time: 0.010075092315674
array(1) { ["section"]=> string(51) "grabitet-me-arme-zjarri-nje-farmaci-ne-tirane-65156" }