Grabitet pika e basteve në mes të Pukës, autorët shqyejn derën

Publikuar tek: aktualitet, më 09:56 13-03-2017 Grabitet pika e basteve në mes të Pukës, autorët shqyejn derën

Një pikë bastesh ka rënë pre e grabitjes me thyerje në Pukë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, ndërsa llotoja ndodhet në mes të qytetit. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, pasi ende nuk dihet se çfarë është grabitur. Po ashtu, edhe autorët mbeten ende të paidentifikuar. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet në flagrancë duke vjedhur një dyqan, arrestohet 34-vjeçari (Emri)
Tirana feston “Ditën e Verës”, Bulevardi “Dëshmorët e Kombit” do jetë i qytetarëve, bashkia zbardh axhendën »
Article Logic
Execution time: 0.010907888412476
array(1) { ["section"]=> string(67) "grabitet-pika-e-basteve-ne-mes-te-pukes-autoret-shqyejn-deren-71708" }