Grabitet pika e këmbimit valutor në Fier, dhunohet pronari

Publikuar tek: aktualitet, më 19:52 23-01-2018 Grabitet pika e këmbimit valutor në Fier, dhunohet pronari

Një pikë e këmbimit valutor ka rënë pre e grabitjes disa minuta më parë në Levan të Fierit.

Dy persona të paidentifikuar kanë arritur të marrin një shumë parash pasi kanë kërcënuar dhe dhunuar pronarin. Shuma e parave të grabitura nuk dihet.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Informacion paraprak nga policia:

Sot rreth orës 18:45, në Levan është grabitur me dhunë nga dy persona, te maskuar me kapuçë një pikë këmbimi e transferta parash.

Personat e dyshuar kanë marrë rreth 50 mijë lekë të reja dhe janë larguar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Janë ngitur disa pika  kontrolli dhe po punohet për kapjen e autorëve të dyshuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KAVAJË, babai i 3 fëmijëve kërcënonte të dashurën me fotot e saj intime: Unë kam vrarë një njeri dhe nuk kam problem të vras edhe të tjerë (DETAJE)
'I dënuar më parë', reagon kandidati i KLGJ: Ja për se jam ndaluar në ‘96 »
Article Logic
Execution time: 0.011779069900513
array(1) { ["section"]=> string(64) "grabitet-pika-e-kembimit-valutor-ne-fier-dhunohet-pronari-107670" }