Grabitet pika e transfertave të parave nga dy persona të maskuar

Publikuar tek: aktualitet, më 18:20 19-02-2018 Grabitet pika e transfertave të parave nga dy persona të maskuar

Dy persona të maskuar kanë grabitur një pikë të transfertave të parave në Rrëshen.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit. Autorët kanë kërcënuar punonjësin dhe kanë marrë një sasi parash.

Forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin e kapjen e autorëve. Nuk dihet ende sa është shuma e parave të grabitura.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kur festa Korçën e mbulon
Aksident pranë tunelit të Elbasanit, kamioni përplaset me një makinë, rëndohet trafiku (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.010248184204102
array(1) { ["section"]=> string(71) "grabitet-pika-e-transfertave-te-parave-nga-dy-persona-te-maskuar-110774" }