Grabitet shtëpia kreut të komunës Bubq, autorët dhunojnë një grua

Publikuar tek: aktualitet, më 10:01 13-03-2015 Grabitet shtëpia kreut të komunës Bubq, autorët dhunojnë një grua

Shtëpia e kreut të Komunës Bubq në Fushë Krujë është granitur nga 3 persona të armatosur.

Në momentin e grabitjes, Qemal Daci nuk ndodhej në shtëpi, por vetëm bashëshortja e tij. Autorët e armatosur gjatë grabitjes kanë dhunuar bashkëshorten e kreut të komunës, ndërsa nuk dihet ende gjendja e saj shëndetësore.

Policia ka bërë të mundur arrestimin e tre autorëve të dyshuar, njëri prej tyre rezulton se është banor i zonës. Në prangat e policisë kanë rënë Fatjon Dani 18 vjeç dhe F.H., 17 vjeç. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tiranë /Mblidhet konferenca për Ballkanin Perëndimor, Gjosha: Të rrisim bashkëpunimin ekonomik
Itali/Shqiptari i dehur që vrau 4 persona në aksident shpëton nga dënimi me 21 vjet burg »
Article Logic
Execution time: 0.012790203094482
array(1) { ["section"]=> string(69) "grabitet-shtepia-kreut-te-komunes-bubq-autoret-dhunojne-nje-grua-5754" }