Grabitet vila në mesnatë, 3 persona të armatosur vjedhin makinën luksoze (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:11 21-02-2018 Grabitet vila në mesnatë, 3 persona të armatosur vjedhin makinën luksoze (FOTO)

Një grabitje është shënuar gjatë orëve të natës së mbrëmshme në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shirq te njësisë administrative Dajç.

Sipas të dhënave të para nga policia, 3 persona të armatosur kanë hyrë në vilën dykatëshe dhe kanë mundur të vjedhin një makinë tip ML ngjyrë të zezë më targë 267 NG, një çifte dhe një celular.

Paraprakisht, mendohet se autorët janë të njohur të të zotit të shtëpisë Mark Alija, pasi banesa ka qenë e pajisur me sistem alarmi, por ky i fundit nuk ka rënë gjatë kohës së grabitjes.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin e autorëve dhe arrestimin e tyre.

4813D693-0E1E-4499-B8A7-678E73E9B8DD-499x280.jpeg

0F4F4C9D-4751-40EA-9207-C9AFC0A1E2B9-499x280.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndryshon renditja e kandidatëve të Shoqërisë Civile për KLP, kualifikohen 4, përjashtohen 11 të tjerë (PIKËT)
Grabitet me armë banka e nivelit të dytë në Tiranë, panik te Hipoteka »
Article Logic
Execution time: 0.011343002319336
array(1) { ["section"]=> string(83) "grabitet-vila-ne-mesnate-3-persona-te-armatosur-vjedhin-makinen-luksoze-foto-110925" }