Grabiti argjendarinë në Shkodër, kush është personi i arrestuar (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:11 07-02-2018 Grabiti argjendarinë në Shkodër, kush është personi i arrestuar (EMRI)

Policia ka vënë në pranga personin e dyshuar që grabiti argjendarinë në qytetin e Shkodrës. 

Person i arrestuar është Françesk Vukaj. Vukaj dyshohet se ka grabitur argjendarinë më datë 03.02.2018, rreth orës 02 :54, në lagjen “Vasil Shanto”, rreth orës 02:54, të mëngjesit.

Shërbimet e policisë kanë shkuar në kohë në vendngjarje, por në afërsi të objektit, autori ka braktisur automjetit që dyshohet se ka përdorur për të kryer vjedhjen dhe duke përfituar nga errësira e moti i keq, ka mundur të largohet.

Mjeti Ëolksvagen, pa targa, i goditur në pjesën e përparme, dyshohet të jetë mjeti i përdorur për goditjen dhe thyerjen e qepenit të argjendarisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr me thika në Tiranë, plagoset një 28-vjeçar
Qeveria mbyll universitetin privat, ja çfarë përfitojnë studentët »
Article Logic
Execution time: 0.0082170963287354
array(1) { ["section"]=> string(74) "grabiti-argjendarine-ne-shkoder-kush-eshte-personi-i-arrestuar-emri-109471" }