Grabiti dy banesa në Vlorë, hajduti konfrontohet me pronarin, përfundon në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 15:10 26-07-2015 Grabiti dy banesa në Vlorë, hajduti konfrontohet me pronarin, përfundon në spital

Një grabitës ka hyrë në dy banesa në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës duke rrëmbyer sende me vlerë, por në tentativë ikje, është konfrontuar fizikisht me kryefamiljarin e shtëpive.

Nga konfrontimi grabitësi është goditur nga ky i fundit dhe është neutralizuar. Pronari i shtëpisë ka njoftuar më pas policinë e cila ka mbërritur në vendngjarje dhe ka bërë shoqërimin e grabitësit, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, fillimisht për në spitalin e Vlorës, kjo për shkak të dëmtimeve që ka marrë nga konfromtimi me të zotin e shtëpisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tenton të vjedhë portofolin me para dhe një telefon nga banaku i lokalit, arrestohet 44 vjeçari
Rama e Meta i “pushtojnë” rezidencat qeveritare, Presidenti Nishani pushon në një hotel privat »
Article Logic
Execution time: 0.010715961456299
array(1) { ["section"]=> string(85) "grabiti-dy-banesa-ne-vlore-hajduti-konfrontohet-me-pronarin-perfundon-ne-spital-17030" }