Grabiti kazinonë nën kërcënimin e armës, arrestohet 26 vjeçari në Tiranë (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:26 17-02-2017 Grabiti kazinonë nën kërcënimin e armës, arrestohet 26 vjeçari në Tiranë (Emri)

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 26-vjeçar i cili dyshohet se është autori i grabitjes së kazinosë tek ‘Selvia’ në Tiranë.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi i shpallur në kërkim:

-Jurgen Kovaçi 26-vjeç banues në Tiranë.

Mësohet se 26-vjeçari ka qenë i dënuar më parë në fushen e narkotikëve dhe grabiti nën kërcënimin e armës xhiron ditore 20.000 lekë nga kazinoja. Ngjarja ndodhi më 12 shkurt të këtij viti dhe akuzohet për veprën penale 'Vjedhje me dhunë'.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NDODH TANI: Blindi me para ngec në Laprakë, policët privatë fusin thasët brenda por makina nuk ndizet
Policia “blindon” Tiranën për protestën e opozitës: Ja rrugët që bllokohen për 4 orë »
Article Logic
Execution time: 0.010991096496582
array(1) { ["section"]=> string(82) "grabiti-kazinone-nen-kercenimin-e-armes-arrestohet-26-vjecari-ne-tirane-emri-69040" }