Grabiti “Kredo.al” dhe farmacinë në mes të Tiranës, policia shpall në kërkim 21-vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 10:11 26-01-2021 Grabiti “Kredo.al” dhe farmacinë në mes të Tiranës, policia shpall në kërkim 21-vjeçarin

Një 21-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi dyshohet si autori i dy grabitjeve në Tiranë.

Policia ka shpallur në kërkim shtetasin K. Ç., 21 vjeç, banues në Tiranë.

21-vjeçari dyshohet si autor i vjedhjes së filialit “Kredo.al”, tre ditë më parë në Tiranjë, i cili nën kërcënimin e armës i mori punonjësve xhiron ditore. Gjithashtu dyshohet si autor i vjedhjes së një farmacie në bulevardin "Zhan D'ark" me datë 21.01.2021.

Policia e Shettit po punon për të bërë të munduar arrestimin e personit në fjalë.

Njoftimi i policisë:

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar i vjedhjes së filialit të një institucioni për dhënie kredisë me datë 23.01.2021.

Gjithashtu ky shtetas ka rezultuar si autor i vjedhjes së një farmacie në bulevardin "Zhan D'ark" me datë 21.01.2021.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin Nr.1 në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Nr.4, bënë të mundur identifikimin dhe shpalljen në kërkim të shtetasit K. Ç., 21 vjeç, banues në Tiranë.

Ky shtetas dyshohet si autor i dyshuar i vjedhjes së filialit të një institucioni për dhënie kredisë me datë 23.01.2021 si dhe si autor i vjedhjes së një farmacie me datë 21.01.2021.

Punohet për kapjen dhe shoqerimin e këtij shtetasi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bilanci i COVID-19 në gjithë botën, mbi 100 milion të infektuar dhe më shumë se 2 milion viktima, ja cilat janë shtetet më të prekura
U hodh nga kati i 7 i pallatit dhe ra mbi fast food, i plagosuri është pedagogu i Elbasanit, tentoi të vetëflijohej se ishte me Covid-19 (EMRI-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012107133865356
array(1) { ["section"]=> string(97) "grabiti-ne-mes-te-dites-kredo-al-policia-identifikon-autorin-shpallet-ne-kerkim-18-vjecari-236433" }